Apie mus

assets/Uploads/_resampled/SetWidth280-ISO-14001-LT-724x2.png

TVSTAR produktų grupė yra TV priedėlių rinkinys, skirtas galutiniam vartotojui skaitmeninės antžeminės TV programoms žiūrėti, įskaitant aukštos (HD) ir standartinės (SD) raiškos televizijos technologijas, pagrįstas H.264 AVC (MPEG-4) transliacijos standartais.

Tai yra sėkmingo bendradarbiavimo tarp Lietuvos įmonės UAB "Mikrovisata" ir Honkongo UAB "Advanced Level Technologies Co." rezultatas.

Tokio bendradarbiavimo pagrindas yra puikios žinios apie Europos laisvąją oro erdvę, PAY TV, CATV rinkos poreikius bei galimybė pasirinkti tarp patikimų, ekonomiškų ir kokybiškų Kinijos gamybos išteklių.

Todėl vartotojams suteikiamos naujos galimybės, įskaitant ne tik pagrindines skaitmeninių HD ir SD signalų priėmimo funkcijas, bet ir papildomas TV programų įrašymo (PVR) ir atkūrimo funkcijas, kurios yra įįdiegtos į naujos kartos priedėlius.

TVSTAR produktų linija neapsiriboja vien tik nemokamų TV programų priėmimu, bet teikia ir PAY TV sprendimus, paremtus Conax CA sistema ir pritaikytus atsižvelgiant į operatoriaus reikalavimus.

 

OEM SPRENDIMAI


Prekės integracija, vartotojo sprendimai

 

TVSTAR komanda yra pasiruošusi aptarti ir atlikti produkto pritaikymą vartotojui pagal specialius platintojo ar operatoriaus reikalavimus, susijusius su vietiniu tinklu ar rinka. Ši integracija yra ne tik produkto techninės savybės, bet apima ir ribotą prieigą, tam tikros rinkos pažymėjimą, leidimus, eksploatacijos bandymus, kalbos pritaikymą ir žymėjimą.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie OEM sprendimus, klauskite.


Aplinkosauga

 

Gyvename technologijų amžiuje. Kasdien naudojame įvairius prietaisus skirtus palengvinti buitį. UAB „Mikrovisata“ supranta, kokią žalą aplinkai gali padaryti neatsakingas elgesys su įvairiais elektronikos įrenginiais. Siekime savo pavyzdžiu atkreipti visuomenės dėmesį į tai kas vyksta aplink mus ir rūšiuoti atliekas bei tausoti gamtinius išteklius.

Siekiame informuoti kiekvieną savo klientą apie galimybę prisidėti prie gamtos saugojimo, todėl skatiname rūšiuoti atliekas: panaudotas ar neveikiančias baterijas, neveikiančius elektronikos prietaisus, plastiko, popieriaus ar kartono atliekas rūšiuoti ir mesti tik tam skirtose vietose. Prie kiekvieno mūsų gaminio yra prideda išsami informacija apie poveikį aplinkai ir galimybę saugoti planetą.

Mes ne tik kalbame, bet ir darome. Nuo 2012 metų esame asocijuoti „Elektronikos Platintojų Asociacijos“ (EEPA) nariai, kurios pagrindinis tikslas įgyvendinti Europos sąjungos (ES) ir Lietuvos Respublikos (LR) teisės aktuose numatytus atliekų tvarkymo reikalavimus.

Savo veikloje vadovaujamės aplinkos apsaugos sertifikato ISO 14001 nuostatomis. Aktyviai skatiname rūšiuoti atliekas ir išsaugoti gamtą ateities kartoms!